کاردرمانی در منزل

بهترین مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی در اوتیسم

کودک در کودکی شغل دیگری به غیر از بازی ندارد.بازی تنها راه برای کسب تجربه و پیدا کردن تواناییها فردی کودک میباشد.

 

با این حال بسیاری از کودکانی که درگیر مشکلاتی چون تاخیر در رشد حرکتی، تاخیر در گفتار، عدم درست صحبت کردن، اوتیسم، بیش فعالی، پردازش حسی، مشکلات ذهنی، انجام ندادن کارهای ظریف و دستی، خود تنظیمی و …میباشند.ممکن است به احتمال خیلی زیاد با مشکلاتی در ارتباط گرفتن در محیط های مختلف و استقلال پیدا کردن در انجام فعالیتها مواجه شوند.

 

بدین منظور کاردرمانی و انجام مراحل کاردرمانی برای کودکان دارای اختلال بسیار اهمیت داشته و برای اینکه در سرعت بخشیدن به رشد کودک و جا نماندن کودک از فعالیت های مرتبط با سن خود و استفاده درست از رشد تواناییها در برقراری ارتباط با هم سن و سالهای خود نیاز یک کاردرمانی خوب در منزل هم دیده میشود

 

در مراکز تخصصی و حرفه ای ما با انجام مراحل مختلف ارزیابی و درمانی برای کودک، نیاز کاردرمانی در منزل دیده شده و تدابیر بسیار حرفه ای و بروز برای رفع این نیاز و سرعت بخشید به امر درمان برقرار شده است .

تیم درمانی ما که همگی از متخصصین و با سابقه ترین افراد در زمینه کاردرمانی و گفتاردرمانی میباشند .با هماهنگی با بهترین متخصص کاردرمانی در ایران توانسته با تدوین برنامه درمانی درست بهترین عملکرد در بین تمامی مراکز کاردرمانی بدست بیاورد.

 

برای کاردرمانی در منزل به طور مداوم روند پیشرفت و نحوه انجام درمان با بهترین متخصص کاردرمانی ایران پیگیری و نظارت میشود.

بهترین گفتاردرمانی در بیش فعالی

برای درمان از همین

بهترین گفتاردرمانی در بیش فعالی

ارزیابی ها:

بهترین متخصص کاردرمانی ارزیابی اولیه و جامع کاردرمانی را برای ارزیابی مهارت‌ها، محدودیت‌های عملکردی و اختلالات کودک انجام می‌دهد. ارزیابی های کاردرمانی معمولاً شامل انواع فعالیت های عملی، مشاهده، مقیاس های رتبه بندی والدین و مصاحبه با والدین و مراجع است. نتایج ارزیابی برای ایجاد یک برنامه درمانی فردی با اهداف معنادار استفاده خواهد شد. والدین و مراقبان بخش مهمی از تیم هستند و اطلاعات ارزشمندی در مورد مهارت ها و زمینه های مورد نیاز کودک ارائه می دهند. والدین همچنین نقشی حیاتی در حمایت از پیشرفت فرزندشان از طریق برنامه‌های تمرین در خانه دارند.

 

از روی دیگر کاردرمانان متخصص ما با داشتن برنامه درمانی دقیق که از ارزیابی بدست آمده شروع به کار میکنند و برای کاردرمانی در منزل هم بدین صورت که به صورت هفتگی و ماهانه روند پیشرفت و درمانی به صورت مداوم چک میشود و از طریق شما والدین عزیز از روند رضایت شما نیز اگاهی بدست میاوریم تا به مسیری هموار در درمان برسیم.

درمان:

کاردرمانی در خانه اهداف خاص هر کودک را با استفاده از محیط طبیعی او به عنوان پایه ای برای رشد مهارت هدف قرار می دهد. خدمات OT از طریق ترکیبی متفکرانه از مربیگری والدین، فعالیت های هدایت شده توسط کودک و درمان مبتنی بر شواهد، موانع را کاهش می دهد و به هر کودک کمک می کند تا اعتماد به نفس و احساس موفقیت خود را ایجاد کند.

 

در  بهترین مراکز کاردرمانی و گفتاردرمانی ما بر این باوریم که درمان باید جذاب و سرگرم کننده باشد، زیرا کودکان زمانی که انگیزه داشته باشند بهتر یاد می گیرند. کاردرمانگران ما سال ها تجربه در حصول اطمینان از لذت بخش بودن روند درمانی برای کودکان دارند. در طول هر جلسه کاردرمانی، ما به طور استراتژیک به کودکان وظایف چالش برانگیز ارائه می دهیم تا مهارت های حرکتی، تجربیات حسی و عواطف آنها را در دنیای بازی کودک گسترش دهیم.

 

هر جلسه کاردرمانی همچنین شامل مربیگری والدین می‌شود، و والدین را با مهارت‌هایی توانمند می‌سازد تا از رشد کودک خود حمایت کنند و به رشد کودکشان کمک کنند. برنامه های تمرینی کاردرمانی در منزل برای اطمینان از پیشرفت بین جلسات کاردرمانی در کلینیک طراحی می شود.

برنامه درست=درمان موفق

در مراکز ما برای برای کلیه درمانها یک برنامه ریزی درست و دقیق تنظیم میشود که با نظارت تیم درمانی و بهترین متخصص کاردرمانی در ایران تمامی مراحل درمان بررسی و برروز میشود

متخصصان کاردرمانی کودکان ما در موارد زیر تخصص دارند:

 

 • مهارت های حرکتی درشت و رشد

– برنامه ریزی حرکتی و پراکسیس

– هماهنگی دوجانبه

– تبعیض راست/چپ

– مهارت های توپ و هماهنگی دست و چشم

 

 • هماهنگی دقیق موتور و کنترل دستی

– دست خط

– یکپارچه سازی بصری-موتور

– قدرت و رشد کلی دست

– مهارت های دستکاری و ترجمه

 

 • پردازش حسی و مدولاسیون

– آگاهی از بدن / موقعیت در فضا

– تدافعی یا اجتناب حسی

– جستجوی حسی

– توجه و توانایی های سازمانی

– پردازش چند حسی

 

 • خود تنظیمی

– ابزارهای آرام بخش/تحریک کننده

– ارتقای خودآگاهی از سطح برانگیختگی

– تحمل ناامیدی

– مدیریت رفتار

 

 • مهارت های خودیاری

– تزئین

– مشکلات تغذیه (مربوط به بافت، دما و غیره)

– بهداشت

– توالت رفتن

 

 • بازی و توسعه مهارت های اجتماعی

 

کاردرمانگران ما در مورد تکنیک های درمانی زیر آموزش دیده اند، اما محدود به آنها نیستند:

 

 • مداخلات “دست خط بدون اشک”.
 • گوش دادن درمانی
 • بینایی درمانی
 • “S.O.S.” تغذیه و سایر رویکردهای تغذیه
 • مترونوم تعاملی
 • MNRI (ادغام رفلکس عصبی رشدی Masgatova)

• یکپارچگی حسی

بهترین گفتاردرمانی در بیش فعالی
بهترین کلینیک گفتاردرمانی
98644---3
98643---2
98012---6
بهترین متخصص کاردرمانی ذهنی

قبلی
بعدی
امروز با مراکز ما تماس بگیرید تا درباره خدمات گفتار و کاردرمانی ما بیشتر بدانید. چه علاقه مند به داشتن خدمات OT در خانه، مهدکودک یا مدرسه باشید، درمانگران ما مطمئن خواهند شد که فرزند شما بهترین کاردرمانی را در منطقه دریافت می کند.
برای شروع تماس بگیرید.

تماس بگیرید
مشاوره رایگان ۰۹۰۲۲۸۶۰۹۳۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *